נדל"ן, בנקאות וביטוח

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל מציע שלל הטבות למצטרפים חדשים מקרב חברי ארגון נכי צה''ל, למעבירי משכורת מעל 6,000 ש''ח. ההטבות הינן למשך שנתיים מיום פתיחת חשבון

בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל המלווה את אנשי כוחות הביטחון, גיבש עבור חברי ארגון נכי צה''ל חבילת הטבות בנקאיות המיועדות לך ולבני משפחתך.

מזרחי טפחות

אנחנו שמחים להציע לחברי ארגון נכי צה''ל תנאים והטבות יוצאות דופן בתנאים הפיננסיים בחשבון בסניפי מזרחי טפחות