אודות דבר היו”ר

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לארגון נכי צה"ל

תרמו עכשיו לטובת חיילינו

בואו עשו לנו לייק בפייסבוק
ותיהיו מעודכנים

חברות וחברים יקרים,

עם בוא הקיץ ולצד ההקלות במגבלות שהושתו עלינו בשל משבר הקורונה, אנו שמחים ונרגשים לחזור לשגרה ולמלא את בתי הלוחם בפעילות ברוכה.

בתי הלוחם, שעמדו שוממים כחודשיים ימים שבו לפעילות מלאה, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות ועל בריאות הבאים בשעריהם. אין שמח ממני לראות את הבתים שוב בתפארתם ואני מאחל לכם חזרה נעימה לשגרה ובריאות איתנה.

בהזדמנות זו, אני מתרגש לעדכן אתכם בחדשות טובות, ולהודיע כי בימים האחרונים התבשרתי כי ניצחתי את מחלת הלוקמיה עמה התמודדתי בחודשים האחרונים. המחלה לא השביתה את עבודתי, נהפוך הוא בימים ובחודשים בהם הייתי מאושפז בבית החולים, פתחתי ממיטת חוליי בבית החולים משרד קטן של ארגון נכי צה”ל. עבדתי מבית החולים במלוא הכוח והמרץ ואני מאמין בלב שלם, כי העבודה המאומצת והעשייה, לצד החלומות הרבים שברצוני להגשים, קידמו וסייעו להחלמתי אולי אף בקצב מהיר יותר והסיחו את דעתי מהמכאוב והחולי.

המאבק במחלה היה מסע מאתגר, גופנית ונפשית, ולאורכו פגשתי שוב את כל הטוב והיופי של עם ישראל בכלל ושל חבריי בארגון נכי צה”ל בפרט – כולם תמכו ועודדו ובעיקר נתנו רוח גבית שכל כך חשובה במצבים כאלה.

בזכות רעייתי ומשפחתי התומכת והנפלאה, בזכות חברותיי וחבריי ובזכותכם – אני כאן כדי לומר, ניצחתי!

תודה לממלא מקומי, רפי כהן-צמח ולשותפיי בהנהגת הארגון ותודה גדולה ומיוחדת לעובדות ועובדי הארגון המסורים בראשות המנכ״ל, אבי לרמן, שעשו הכל כדי לאפשר לי להמשיך ולהנהיג את הארגון באחת התקופות המאתגרות של המדינה. אתם ללא ספק חלק מתהליך ההחלמה שלי.

כעת הגיע הזמן לחזור לשגרה ולבתי הלוחם ולהמשיך לדאוג לארגון נכי צה”ל וציבור חבריו, המתמודדים יום יום עם מכאובי הגוף והנפש.

בימים אלו אני שב למשרד ויחד נמשיך ונקדם בכל המרץ את המטרות החשובות העומדות בפנינו.

תודה גדולה מסורה לחברי אגודת הידידים בישראל ובראשם למר עדי שטראוס על הפעילות הברוכה והמאומצת בתקופת משבר הקורונה. חברי האגודה יזמו בתקופת משבר הקורונה שני קמפיינים משמעותיים שאפשרו לנכי צה”ל לצלוח את התקופה. הקמפיין הראשון אפשר גיוס ציוד מיגון למלווים של הנכים הקשים – זאת לאחר שמשהב”ט השיב פנינו ריקם בהתמודדות עם הצורך מציל החיים עבור אוכלוסייה קשה זו – והקמפיין השני אפשר גיוס של 3,000 ארגזי מזון לחברים המתקשים הזקוקים לכך יותר מכל דווקא בעת הזו. אגודת הידידים היא חלק מהמארג שמאפשר את הנתינה, החיבוק והתרומה שעבור חלק מהחברים היא בבחינת הצלת חיים של ממש. תודה!

בד בבד עם ההתמודדות עם משבר הקורונה, קמה ממשלה חדשה בישראל ומונה שר ביטחון חדש, רא”ל במיל’ בני גנץ, המשמש גם ראש הממשלה החליפי. לצידו, יכהן כשר במשרד הביטחון ח”כ מיכאל ביטון. גנץ וביטון מכירים היטב את ארגון נכי צה”ל ואת נכות ונכי צה”ל ומכירים בתרומתם העצומה של לביטחון מדינת ישראל ולחוסנה הלאומי. הם מסורים לטיפול בנושאים החשובים שקשורים בנכי צה”ל ובטוחני שיחד איתם ועם מנכ”ל משרד הביטחון הנכנס, האלוף במיל’ אמיר אשל, נוכל להצעיד קדימה את ארגון נכי צה”ל ואת זכויות הנכים.

בתקופה הקרובה נקיים פגישות עבודה איתם ועם כל הגורמים הרלוונטיים, כדי להעניק לנכות ונכי צהל את הטיפול המיטבי לו הם כה ראויים, בזכות גדולה ולא בחסד. אנו גם שותפים בימים אלו להקמת השדולה למען נכי צה”ל בכנסת, בראשות האלוף במיל’ חה”כ עוזי דיין ובטוחים שגם היא תסייע להכרה החשובה בזכויות המגיעות לנכות ונכי צה”ל.

חבריי, משימות רבות וחשובות עומדות בפנינו ויחד, רק יחד, נביא להגשמתן המלאה, ובקרוב. אני שמח וגאה להיות הקול שלכם במסדרונות ובדיונים עם מקבלי ההחלטות ואני נמצא כאן עבורכם בכל שאלה.

שלכם ועבורכם,
עו”ד עידן קלימן,
יו”ר ארגון נכי צה”ל

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שמואל ברקאי 49, אפקה, (בית הלוחם) תל־אביב , ת.ד. 39262
03-6461600
03-6421316
צור קשר