אטרקציות, פארקים ומוזיאונים

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


אתר הנופש והספא - חמת גדר

רכישת מנוי שנתי במחיר מיוחד לחברי ארגון נכי צה''ל לכניסה חופשית שנתית למתחם חמת גדר ולמגוון האטרקציות במקום.

Sky Trek כדורים פורחים

Sky Trek כדורים פורחים מציעה לכם חבילה שהיא הרבה יותר מטיסה בכדור פורח... הנחות של 30-40% לנכי צה''ל ובני משפחותיהם.

מוזאון ארצות המקרא – ירושלים

מוזאון ארצות המקרא בירושלים מזמין את חברי הארגון ליהנות ממגוון פעילויות לכל המשפחה, בסימן חצר מלכותו של דוד המלך והממצאים שהתגלו בעמק האלה. נכי צה''ל – 50% הנחה ברכישת כרטיס כניסה למוזאון, משפחות חברי הארגון – 25% הנחה ברכישת כרטיס כניסה למוזאון.

מוזיאון המדע ע''ש בלומפילד ירושלים

מוזיאון המדע ע''ש בלומפילד ירושלים מזמין את חברי ארגון נכי צה''ל לבקר במוזיאון וליהנות ממחירים מוזלים ברכישת מנויים שנתיים- לחברי הארגון ובני משפחותיהם!

פארק אתגרים - אשדוד

הפארק ממוקם ברקע פסטורלי על גדות נחל לכיש-אשדוד עם מרחבי דשא,שולחנות פיקניק מוצלים,מתחם מנגלים,מזנון ובריכת שכשוך (עומק 50 ס"מ) גדולה חצי מוצלת.(מופעלת בעונה) הפארק מותאם לנכים ומאובטח כחוק ,חנייה מסודרת .

חגיגה של כיף ושוקולד

חגיגה של כיף ושוקולד לילדים וגם להורים. כאן תלמדו דבר או שניים על המוצר האהוב, על ההיסטוריה והמקורות, על העץ ועל הקקאו, על שיטות הייצור ועל צורות האריזה. נגישות וכניסה חינם לנכי צה''ל.

פארק הספארי ברמת גן

חברי הארגון זכאים ליהנות מהנחה משמעותית בעלות כרטיסי הכניסה לספארי ברמת גן, לצורך מימוש ההטבה יש להציג תעודת החבר.

המוזיאונים של משרד הביטחון

חברי ארגון זכאים לכניסה ללא תשלום למוזיאונים של יחידת המוזיאונים של משרד הביטחון עם הצגת תעודת חבר בארגון.

פארק קיפצובה - קיבוץ צובה

בואו ליהנות משלל הפעילויות ב 2 מבנים מקורים וממוזגים וחצר מוצלת רוב ימות השנה.קיפצובה . הפארק מותאם לנכים והכניסה לנכי צה''ל בחינם!