pas artical

חדשות הארגון

Group 19 1
קרן נכי צה"ל ZDVF
keren
אגודת הידידים בישראל
donate
תרמו לארגון נכי צה"ל

תרמו עכשיו לטובת חיילינו

facebook pic1280
בואו עשו לנו לייק בפייסבוק
ותיהיו מעודכנים

לו”ז תחרויות סגל פראלימפי – משחקי טוקיו 2020

24 אוגוסט

אתר רשמי של המשחקים הפראלימפים: www.paralympic.org

תאריךענף ספורטספורטאי/תמקצועשעהתחרותמאמן/ת
24.08.21טקס פתיחה     
25.08.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי19:00-20:15מוקדמות, קב’ C
ישראל-אוסטרליה
רז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
26.08.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי20:30-21:45מוקדמות, קב’ C
ישראל-קנדה
רז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
27.08.21חתירהמורן סמואלנשים,
סירת יחיד PR1
09:30-10:10מוקדמותפאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
27.08.21חתירהרביעיהסירת רביעיה
PR3
11:30-12:10מוקדמותדימה מרגולין,
ע. מאמן עזרא מיטשל
27.08.21חתירהשמוליק דניאלגברים,
סירת יחיד PR1
10:10-10:50מוקדמותפאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
28.08.21טניס כסאות
גלגלים
יוסי סעדון יחידים
Quad
11:00-20:00מוקדמותרתם סלע
28.08.21חתירהמורן סמואלנשים,
סירת יחיד PR1
09:30-10:10רפסאג’פאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
28.08.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי17:30-18:45מוקדמות, קב’ C
ישראל-רוסיה
רז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
28.08.21חתירהרביעיהסירת רביעיה
PR3
11:30-12:10רפסאג’דימה מרגולין,
ע. מאמן עזרא מיטשל
28.08.21חתירהשמוליק דניאלגברים,
סירת יחיד PR1
10:10-10:30רפסאג’פאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
29.08.21טניס כסאות
גלגלים
יוסי סעדון יחידים
Quad
11:00-20:00רבע גמררתם סלע
29.08.21חתירהמורן סמואלנשים,
סירת יחיד PR1
10:30גמר Aפאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
29.08.21כדושערנבחרת הנשיםקבוצתי14:45-16:00מוקדמות, קב’ C
ישראל-סין
רז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
29.08.21חתירהרביעיהסירת רביעיה
PR3
1030
1130
גמר B
גמר  A
דימה מרגולין,
ע. מאמן עזרא מיטשל
29.08.21חתירהשמוליק דניאלגברים,
סירת יחיד PR1
09:30
11:10
גמר B
גמר  A
פאולה גריזאטי, 
ע. מאמן דימה מרגולין 
30.08.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג, סעדוןזוגות
Quad
11:00-20:00חצי גמר זוגותעופרי לנקרי
רתם סלע
30.08.21הרמת כחפולינה כצמןנשים,
יחיד
16:30-17:35OVER 86kgולארי טומילוב
31.08.21טניס כסאות
גלגלים
יוסי סעדון יחידים
Quad
11:00-20:00חצי גמררתם סלע
01.09.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג , סעדוןזוגות
Open
11:00-20:00משחק הגמרעופרי לנקרי
רתם סלע
01.09.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג , סעדוןזוגות
Quad
11:00-20:00משחק על הארדעופרי לנקרי
רתם סלע
01.09.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג, סעדוןזוגות
Quad
11:00-20:00משחק הגמר
על הזהב
עופרי לנקרי
רותם סלע
01.09.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג, סעדוןזוגות
Quad
11:00-20:00על הארדעופרי לנקרי
רתם סלע
01.09.21קליעהיוליה צ’רנוי’ SH110 מ’,
רובה אוויר
09:30-10:20
11:30-12:00
R3, מוקדמות 
 R3, גמר  
גיא סטריק
01.09.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי13:15-16:15רבע גמררז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
01.09.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי17:45-20:45רבע גמררז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
01.09.21בדמינטוןנינה גורודצקיWH118:00-22:00שלב הבתים
יחידים
לאון פוגץ’
02.09.21טניס כסאות
גלגלים
וינברג, סעדוןזוגות
Quad
12:00-20:01על הארדעופרי לנקרי
רותם סלע
02.09.21טניס כסאות
גלגלים
יוסי סעדון יחידים
Quad
12:00-20:01על הארדרתם סלע
02.09.21טניס כסאות
גלגלים
יוסי סעדון יחידים
Quad
12:00-20:00משחק על הארד
משחק על הזהב
 רתם סלע
02.09.21כדושערנבחרת הנשיםקבוצתי13:15-16:15חצי גמר נשיםרז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
02.09.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי17:45-20:45חצי גמר נשיםרז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
02.09.21בדמינטוןנינה גורודצקיWH109:00-21:00שלב הבתים
יחידים
לאון פוגץ’
02.09.21פרהקנופסקל ברקוביץקיאק יחיד
KL-2
11:00-11:10נשים, מוקדמותויטאלי דרוזאר
03.09.21קליעהדורון שזירי,SH150מ’ , 3X40,
שלושה מצבים
09:30-12:15
15:15-16:00
R7, מוקדמות 
 R7, גמר  
גיא סטריק
03.09.21כדושערנבחרת הנשיםקבוצתי13:15-14:30משחק על הארדרז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
03.09.21כדורשערנבחרת הנשיםקבוצתי17:45-19:00משחק הגמררז שוהם
וע. מאמן ורד אבנעים
03.09.21בדמינטוןנינה גורודצקיWH109:00-21:00שלב הבתים
יחידים
לאון פוגץ’
04.09.21בדמינטוןנינה גורודצקיWH109:00-21:00חצי גמר על הארד,
על הזהב
לאון פוגץ’
04.09.21פרהקנופסקל ברקוביץקיאק יחיד
KL-2
09:44-09:58
10:56-11:04
11:04-11:12
נשים, חצי גמר
נשים גמר B
נשים, גמר A
ויטאלי דרוזאר
05.09.21קליעהדורון שזירי, SH150 מ’
שכיבה
חצי גמר
על הארד
R6, מוקדמות 
 R6, גמר  
גיא סטריק
05.09.22קליעהיוליה צ’רנוי’ SH150 מ’
שכיבה
09:30-10:30
11:30-12:00
R6, מוקדמות 
 R6, גמר  
גיא סטריק
06.09.21טקס סיום     

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שמואל ברקאי 49, אפקה, (בית הלוחם) תל־אביב , ת.ד. 39262
03-6461600
03-6421316
צור קשר