תיירות ונופש

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


אלי ארליך שרותי ביטוח - נסיעות לחו''ל

ביטוח נסיעות לחו''ל,ייחודי לגיל השלישי ולבעלי מחלות קיימות, עד 120! הטבות מיוחדות לנכי צהל, כולל בני משפחה ומלווים.

קשרי תעופה

חברי ארגון נכי צה''ל נהנים מהנחות של עד 7% בחבילות תיור ונופש בחו”ל בקשרי תעופה כדג' :חבילות שייט,טיולים מאורגנים, טיולי “המטייל” בארה”ב וקנדה ועוד...

ביטוח נסיעות

הראל חברה לביטוח מציעה לנכי צה"ל ובני משפחתם ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים אטרקטיביים

חמי געש

חמי געש- חודשה ההנחה לנכי צה''ל. כניסה ליחיד באמצע שבוע ימים א'- ה' 50 ש''ח לאדם. כניסה ליחיד בימי שישי , שבתות, חגים, חול המועד ושבתונים 55 ש''ח לאדם. 10% הנחה בקניית עיסויים.

חמי טבריה – מעיינות בריאות ונופש

חברי הארגון זכאים להטבות בחמי טבריה – מעיינות בריאות ונופש: הנחה בשיעור של 50% ברכישת כרטיס כניסה. הנחה בשיעור של 20% על טיפולי פינוק.