מבצעי קניות

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


מבצע מיוחד באופטיקה CLC

אבחון ראיה מקיף בשווי 360 ש"ח - בחינם !! בנוסף - קופון 20% הנחה על כל המותגים

סופר-פארם

על מנת ליהנות מההטבות אותן מקנה כרטיס ההנחה של סופר-פארם לנכי צה''ל ולפגעי פעולות איבה, יש למלא את הטופס ולצרף כקבצים תמונת פספורט וצילום תעודת נכה צה''ל/נפגע פעולות איבה. הכרטיס יישלח לאחר הנפקתו לכתובת שתמולא בטופס.

כרטיס מועדון חבר

מועדון ''חבר'' מקיים שיתוף פעולה עם מגוון בתי עסק ורשתות בתחומי מוצרי הצריכה, מזון, סלולר, רכב, נדל''ן, תיירות ועוד. בזכות שיתוף פעולה עם ארגון נכי צה''ל, עמיתי מועדון ''חבר'' נהנים מהנחות והטבות שונות. גובה ההנחה נקבע בהתאם לתחום הפעילות של בית העסק.

''מסלול'' ציוד למטיילים

חנות ''מסלול'' ציוד ומידע למטיילים תתן לכם הטבת הנחה של 20% לחברי בית הלוחם ובני משפחותיהם. בנוסף מידי חודש ''מסלול'' ילחו לכם מספר מבצעים נוספים, מלבד ההנחה הקבועה הקיימת.

מבצע מתקני מים של חברת ג'נרל בר

חברת ג'נרל בר יוצאת במבצע מיוחד לחברי ארגון נכי צה''ל. כל הרוכש מכשיר מיני בר יקבל הנחה של 30% ממחיר המכשיר בחברה.

רשת סטימצקי מאמצת את נכי צה''ל

רשת סטימצקי מאמצת את נכי צה''ל ומעניקה לחברי ארגון נכי צה''ל הנחה בשיעור של 7% על רכישות ברשת (לחברי הארגון תקפה למעט הנחות מועדון).

אופטיקה עיניים

50% הנחה על משקפי השמש לחברי ארגון נכי צה''ל באופטיקה עיניים . 2 זוגות משקפי ראיה מסגרת כולל עדשות ב- 500 ש''ח

רשת מגה ספורט

רשת הספורט והפנאי הגדולה בישראל. ניתן לרכוש כרטיסי תווי קניה לרכישת מוצרים בחנויות מגה ספורט ויונייטד ספורט בהנחה של 20% מערכו הכספי הנקוב במשרדי מחוזות הארגון ובמחלקות החברים בבתי הלוחם.