שירות מועדף לנכים

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


מרכז שירות ''קלעי'' לרכבי מאזדה ופורד

לחברי הארגון, 20% הנחה בטיפול לרכבי מאזדה ופורד, במרכז שירות קלעי. 40% הנחה בשרות העברת טסט (לא כולל אגרה), בדיקת בטיחות חינם!, שינוע חינם! בגוש דן, מונית חינם! באזור תל-אביב. 50% הנחה בטיפול לרכב, במהלך שנה מיום תיקון תאונה.

הנחות בחשבון המים לנכי צה''ל

אנו שמחים לבשר לכם כי בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים מצידו של ארגון נכי צה''ל, החליטה אתמול ועדת הכספים של הכנסת כי גם נכי צה''ל בשיעור של 50% ומעלה או נכי צה''ל הזכאים לתשלומי מחייה קבועים - ייהנו מהנחה בתעריפי המים.

פטור מהמתנה בתור לנכי צה''ל בעלי מוגבלות נפשית או שכלית

תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות), התשע''ג-2013 נכנסו לאחרונה לתוקף. במסגרת התקנות החדשות שירותים ציבוריים הניתנים לפי תור יסופקו מעתה לנכי צה''ל בעלי מוגבלות נפשית או שכלית בלא המתנה בתור, וזאת לבקשת הנכה או אדם המלווה אותו.

פטור מארנונה בגין נכסים עסקיים

בשעה טובה ומוצלחת, פרסם אתמול מנכ''ל משרד הפנים 'חוזר מנכ''ל' ובו הכללים העיקריים הנוגעים למתן פטור מארנונה בגין נכסים עסקיים לנכי צה''ל. החוזר הועבר לכל הרשויות המקומיות בארץ. החוזר הנ''ל ניתן בעקבות משא ומתן שניהלנו בתקופה האחרונה עם משרד המשפטים ועם משרד הפנים בעקבות פסיקת בית המשפט העליון בנושא.

פטור מתשלום לרכבי נכים בעת שימוש בנתיב המהיר

הנתיב המהיר הוא נתיב תנועה, אשר נסלל לאורך כביש מספר 1, ומקביל לו, בחלק שבין נתב''ג וגשר קיבוץ גלויות באיילון. הכניסה לנתיב סמוכה לנמל התעופה בן גוריון והנתיב מסתיים אחרי מחלף קיבוץ גלויות. רכבי נכים בעלי כיסאות גלגלים, בעלי תו חניה כחול- עגלה, פטורים מתשלום בעבור הנסיעה בנתיב המהיר ואינם נדרשים לכל רישום, אלא פשוט להיכנס ולנסוע במשך כל שעות היממה ללא כל הגבלה.

אגף שיקום נכים - נוהל מתן ליווי רפואי לנכי צה''ל על ידי עובדים זרים

נוהל זה מחליף את הנוהל הקודם ונועד להסדיר בצורה ברורה את נושא תהליך העסקתו של מלווה זר, כולל תנאי העסקתו וכן שיפוי הנכה בגין עלויות שהיית המלווה הזר בביתו.

נכי צה''ל יזכו לעדיפות בעת פנייה למשרדי הרישוי

בעקבות פניית ארגון נכי צה''ל בעניין זכויות נכים במשרד הרישוי, סוכם עם משרד התחבורה כי ציבור הנכים ובכללם נכי צה''ל לא ידרשו לעמוד בתורים במשרדי הרישוי ברחבי הארץ ופקידי משרד הרישוי הונחו לתת עדיפות לטיפול בנכים (לרבות נכי צה''ל) ולסייע להם ככל הניתן.

ביה''ח אסף הרופא - ייעוץ תרופתי חינם למען שמירת בריאותכם

בתום בדיקה מעמיקה שקיים ארגון נכי צה''ל, לאחר שנתקבלו פניות רבות בנושא מצד חברי הארגון, הגענו באחרונה לסיכום עם יחידת הייעוץ התרופתי המובילה בישראל, היחידה לפרמקולוגיה קלינית וטוקסיקולוגיה של ביה''ח אסף הרופא בראשותו של פרופ' מתי ברקוביץ', לפיו תחל יחידה איכותית זו להעניק את שרותיה כשירות למען כל אחד מכם, ללא תשלום מצדכם.

קל נופש הזמנת חדרים בבתי מלון

במטרה לשפר השירות ולמנוע קשיים בהזמנת חדרי אירוח בבתי מלון, יוכלו עתה נכי צה''ל לפנות למוקד הזמנות שינוהל ע''י חברת ''קל נופש'' ובאמצעותו ניתן יהיה להזמין חדרי אירוח וטיפולים בחמי מרפא מספר הטלפון של המוקד החדש - 1800-850-800

בשבילו ובשבילך - כלבי שירות וליווי

פרויקט ראשון מסוג להכשרת כלבי שירות לאנשים נכים. במסגרת הפרויקט אנו מאמנים עבורך את הכלב המתאים לך. הכלבים מאומנים לתת שירות וסיוע לאנשים נכים ואמונם נעשה על פי צרכיו המשתנים של כול אדם ואדם.

רכבת ישראל

ברכבת ישראל זכאים נכי צה''ל ונפגעי פעולות איבה הנושאים תעודה להנחה של 10% מדמי הנסיעה