השכלה וקריירה

שנה גודל טקסט : א א א

ההטבות, המודעות והפרסומים המופיעים במדור זה (להלן יחד ולחוד: "ההטבות") הינם באחריות המפרסם בלבד, ועל ארגון נכי צה"ל לא חלה כל אחריות בקשר עימם. אין לראות בהטבות ו/או בעצם פרסומן משום המלצה של ארגון נכי צה"ל ו/או תמיכה ו/או מתן חסות ו/או הבעת דעה, לרבות לגבי תוכן ההטבות ו/או איכותן. הארגון לא בדק את ההטבות ו/או הכתוב בהן והוא אינו ערב לאמינות המידע ו/או ההטבה, למידת דיוקם, לעצם מימושם ו/או לכל דבר אחר הנוגע אליהם. המידע המופיע במדור זה נערך ביוזמת הגופים המפרסמים בלבד, ועל אחריותם. ארגון נכי צה"ל אינו מהווה מועדון צרכנות. חבר ארגון הבוחר לממש הטבה כלשהי עושה זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו הבלעדית. הארגון אינו צד להתקשרות חבר הארגון עם ספק ההטבה, והארגון אינו נושא בכל אחריות שהיא להטבה, לספק ו/או לכל דבר הקשור אליהם, לרבות במקרה של נזק אשר נגרם ו/או עלול להיגרם בקשר עם ההטבות ו/או פרסומן, לרבות נזק כתוצאה מפגם או תקלה בשירות הניתן במסגרת ההטבה.


המכללה לניו מדיה

"המכללה לניו מדיה" מזמינה את חברי ארגון נכי צה"ל ובני משפחתם ממעגל ראשון להירשם ל-4 קורסים שמציעה המכללה ב- 40% הנחה – כמפורט בקבצים המצ"ב.

אוניברסיטת בר-אילן - תכנית להכשרה מקצועית בתכנון ובניה

מינהל המכללות והמכינות (לימודי תעודה) באוניברסיטת בר-אילן שצחים להודיע על פתיחת תכנית הכשרה ייחודית בנושא בהדרכת מיטב המומחים בתחום ובהנחייתו המקצועית של ד''ר שוקי אמרני. 10% הנחה לחברי הארגון.

קידום - קורסי ההכנה לבגרות

במיוחד לחברי ארגון נכי צה''ל 25% הנחה בהרשמה לקורסי הכנה לבגרות

המסלול האקדמי המכללה למנהל

המכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למנהל בראשון לציון, מציע לחברי ארגון נכי צה''ל להירשם לקורסים וסדנאות במגוון רחב של תחומים בהנחה של 20%. *ההטבה מותנית בהצגת תעודת חבר /ת ארגון נכי צה''ל במעמד הרישום.

גיוס עובדים והכשרתם לתפקיד נציגי שירות לחברת בזק במוקד כל יכול בראשל''צ

שירות טלפוני ללקוחות החברה במגוון עולמות התוכן של בזק בינלאומי (אינטרנט, שיחות לחו''ל) בנושאים של מתן מידע על מבצעים, בירור חשבוניות, גביה, שימור הקשר עם הלקוח ושירות יוזם.

מטריקס - קולטים בוגרי אוניברסיטאות מצטיינים בעלי פסיכומטרי מעל 680

למעוניינים בקריירה מאתגרת בתחום פיתוח תוכנה לכלי בדיקות. המתאימים יקלטו לעבודה בצוותים קיימים בחיפה או בהוד השרון המפתחים את סדרת המוצרים העתידיים של החברה.

קורס להכשרת עובדים בתחום התמלול

בחודש ספטמבר 2014 יפתח לראשונה בארץ קורס להכשרת עובדים בתחום התמלול. תמלול פירושו העברה של דיבור או שיחה לטקסט כתוב. הקורס יתקיים בתל אביב. הקורס הינו במימון משותף של תבת - ג'וינט ישראל ומשרד הבריאות.

קידום פסיכומטרי

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס המתקדם בישראל והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי. בלעדי לחברי ארגון נכי צה''ל 35% הנחה בהרשמה לקורס פסיכומטרי

קידום קורס אמי''ר

קורס אמי''ר קידום - הוציאו פטור מקורסי אנגלית באוניברסיטה! מורידים את עומס הקורסים וחוסכים בזמן ובכסף! בלעדי לחברי ארגון נכי צה''ל 30% הנחה בהרשמה לקורס אמי''ר

קידום GMAT

בלעדי לחברי ארגון נכי צה''ל 25% הנחה בהרשמה לקורס GMAT

מכללת סלע

אנו שמחים לבשר על שתוף פעולה עם מכללת סלע , המובילה בהכשרה לתעשיית ההייטק . המכללה הפעילה משנת 1990, נרתמת לטובת חברי ארגון נכי צה''ל ובני משפחה ממעגל ראשון, במגוון רחב של קורסים והכשרות ובהנחות ללא תקדים מבחינת המכללה: 20% על כל הקורסים לחברי הארגון, 10% לבני משפחה.

המכללה למנהל

המכללה למנהל- על שלוחותיה השונות:קורס הפסיכומטרי, עלות הקורס לחברי הארגון - 4200 ₪. קורס חוזר- 50% הנחה. 20% הנחה לכל קורס ותכנית לימודים, מדובר במגוון רחב ביותר של קורסים ותכניות לימוד, ביטול דמי הרשמה- (300ש''ח). כל ההטבות תקפות לכלל ילדי ובני/ת זוגם/ן של חברי הארגון.

המכללה האקדמית בוינגייט

חברי הארגון ועובדיו יוכלו להנות מ 10% הנחה ברישום לקורסים ולהשתלמויות המוצעות ע''י המכללה האקדמית בוינגייט. במקום מגוון רחב מאוד של קורסים בתחומים: תפקידי הדרכה והוראה, לימודי ספורט , רפואה משלימה ותיירות אתגרית. לנוחותכם ושימושכם מצורפת רשימת הקורסים וההשתלמויות המלאה.