תיאטראות, מופעים וקולנוע

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לארגון נכי צה"ל

תרמו עכשיו לטובת חיילינו

בואו עשו לנו לייק בפייסבוק
ותיהיו מעודכנים

מפעל המינויים של עיריית כפר-סבא

30 מרץ

עיריית כפר-סבא ממשיכה לפעול למען חיילי צה”ל, בעבר ובהווה. ראש עיריית כפר-סבא, יהודה בן-חמו, הנחה לאחרונה את יאיר משיח, מנהל אגף התרבות בעירייה, להעניק הנחה בגובה 30% לנכי צה”ל ברכישת כרטיסים לכל המופעים המתקיימים במסגרת מפעל המינויים של עיריית כפר-סבא. להנחה יהיה זכאי כל נכה צה”ל תושב העיר, בהצגת תעודת נכה ותעודת זהות.

צעד זה מתווסף להחלטה לפתוח את מפעל המינויים לחיילי צה”ל. כזכור, כפר סבא, עירו של הרמטכ”ל, רא”ל גבי אשכנזי, יצאה לפני כחצי שנה במבצע, אשר במסגרתו יכלו כל החיילים בסדיר תושבי העיר להיכנס להופעות והצגות בהיכל התרבות המקומי בחינם. כל מה שנדרש מהחיילים הוא להגיע עם תעודת חוגר ותעודת זהות שמעידה על היותם כפר סבאים. החיילים שייהנו מהטבות אינם צריכים להגיע במדים וזאת על מנת לתת להם הרגשת חופש והנאה שלמה.

הטבות אלו מצטרפת לכרטיס הטבות מיוחד שהוציאה עירייה בשנה האחרונה עבור חיילי המילואים. כחלק מהדאגה לרווחת חיילי המילואים ומשפחותיהם, הנפיקה העירייה כרטיס הטבות אישי, ייחודי לעיר, באמצעותו יוכלו חיילי המילואים ליהנות מהטבות עירוניות ומסחריות.

יהודה בן-חמו, ראש עיריית כפר סבא: “זה המעט שאנחנו יכולים לעשות למען נכי צה”ל, אשר תרמו את מיטב שנותיהם ומרצם למען מדינת ישראל ושלמו מחיר אישי כבד. חשוב לנו שידעו שאנחנו דואגים להם ומעריכים אותם”.

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

שמואל ברקאי 49, אפקה, (בית הלוחם) תל־אביב , ת.ד. 39262
03-6461600
03-6421316
צור קשר