אגודת הידידים של ארגון נכי צה''ל

שנה גודל טקסט : א א א

אגודת הידידים של ארגון נכי צה''ל בישראל הוקמה בשלהי שנת 2013, מתוך מטרה להעמיק את המודעות והמחויבות של הציבור הישראלי לתהליך השיקום של פצועי ונכי צה''ל. הם נשלחו לחזית במטרה לשרת ולהגן, אך שבו פגועים בגופם ולעיתים בנפשם. כל אחד מהסיפורים האישיים של כ-50 אלף נכי צה''ל, הוא אבן בפסיפס המרכיב את ההיסטוריה של מדינת ישראל לאורך כל שנותיה. זה הסיפור של כולנו.

אגודת הידידים בישראל לקחה על עצמה להיות נדבך משמעותי בהובלת פרויקטים ייחודיים שיסייעו לכל פצוע ונכה לשקם עצמו ולחזור למעגל החיים. הם יצאו בשליחות המדינה ואנחנו, בגיבוי הציבור הישראלי נעמוד לצדם מתוך מחויבות מוסרית וערכית.

אנו מאמינים כי נתינה, העצמה, והשראה אינן מנת חלקם של צד אחד. המעגל יהיה שלם כאשר מי שמקבל - יעניק מתוך החוויה האישית שלו. מתוך אישיותו וחוזקותיו. לכן על המצפן של אגודת הידידים נחרטה המילה 'מופת'. זה השביל בו נלך, זאת הדרך אותה נסלול בין כל אחד מאתנו, לבין פצועי ונכי צה''ל.

כיום, יו''ר האגודה הינו האלוף (מיל') אליעזר שקדי, אשר החליף את האלוף (מיל') יואב גלנט ששימש כיו"ר האגודה מיום הקמתה ועד מרץ 2015. בהנהלה, נבחרת מגוונת של אנשים, ביניהם דמויות מובילות במדינה בתחום הכלכלה, העסקים, והחברה והתרבות. היו"ר וחברי ההנהלה מבצעים את תפקידם בהתנדבות מלאה.

מנהלת אגודת הידידים בישראל: ורד רוט
עוזרת מנהלת אגודת הידידים בישראל: איילת קולירין

כל המעוניין לתרום, לסייע בהקמת קשר עם גורמים שונים, להביע דעה, או בכל עניין ונושא אחר, מוזמן לפנות אלינו

אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל בישראל
עמותה רשומה מס' 58-005-273-6
רח' שמואל ברקאי 49, אפקה, תל־אביב, ת.ד. 39262, מיקוד 61392
טל' : 03-6461648, 03-6461615
דואר אלקטרוני:yedidim@inz.org.il
אתר אינטרנט: מוקם בימים אלו ממש, פרטים בהמשך!