במעמד יו''ר ארגון נכי צה''ל, ראש אגף השיקום ומנכ''ל משרד הביטחון, נחתמה אמנת השירות של אגף השיקום

שנה גודל טקסט : א א א


תאריך : 15/1/2018       

אמנת השירות של אגף השיקום המשרד הביטחון אשר עליה חתמו מנכ''ל משרד הביטחון, האלוף (מיל') אודי אדם, ראש אגף השיקום, תא''ל (מיל') חזי משיטה ויו''ר ארגון נכי צה''ל, חיים בר, מסמלת את המצפן המוסרי ומסמנת את החזון שלאורו פועלים מנהלי ועובדי האגף.

''לנו, בארגון נכי צה"ל, מסמך זה הינו כהתחייבות האגף לפעול ככל יכולתו למען רווחת נכי צה"ל, תוך שמירה על עקרונות מנחים. חובנו, אנו ציבור נכי צה"ל, להתנהגות מכבדת ונאותה מול אנשי האגף", אמר חיים בר, במעמד החתימה, "אנו פועלים, מחד בנחישות על מנת להשיג את מבוקשנו בכל הקשור לזכויות נכי צה"ל, ומאידך בשיח פורה ותוך אמון מלא במשרד הביטחון. דרך זו הביאה להסכמות בנושא המלצות ועדת גורן, תזכיר חוק הנכים וההסדר המחודש והמשופר בביטוח הסיעודי הקבוצתי".
עוד הוסיף בר כי לעתים נשמעים קולות שונים ומגוונים מציבור נכי צה"ל, עולות דרישות ובקשות. "אני מכבד זאת, אך יש לזכור כי לארגון נכי צה"ל הנהלה נבחרת אחת והיא זו שפועלת ופועלת בהצלחה למען רווחת נכי צה"ל". מנכ"ל משרד הביטחון ציין בדבריו כי הנחה לאייש עשרה תקני רופאים בלשכות השיקום.

"אני שמח שנושא הרופאים קיבל את המענה הראוי", ציין בר, "העבודה המשותפת נושאת פרי. יש לנו נושאים רבים על שולחן העבודה ואנו נמשיך ונפעל עד אשר נגיע להישגים הראויים".