ארגון נכי צה"ל
מחוז ת"א-יפו והמרכז  I  מחוז חיפה והצפון  I  מחוז השפלה  I  מחוז ירושלים  I  מחוז ב"ש והנגב  I  בית הלוחם ת"א  I  בית הלוחם חיפה  I  בית הלוחם ירושלים  I  בית הלוחם ב"ש  I  בית קיי 

    הודעותתרום לקרן נכי צה"ל
ZDVO IN ENGLISH

בית הלוחם תל-אביב
בית הלוחם חיפה
בית קיי - בית הארחה

בית הלוחם ירושלים
בית הלוחם באר-שבע
בית הלוחם באשדוד
    ביטאון הלוחם - קרא עכשיו
גליון 246

גיליונות קודמים


    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים


    עוד בחדשות
    אירועים מרכזיים

    חדשות
30/ 3/2014
באר שבע רוקדת: הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים
בית הלוחם בבאר שבע אירח ברביעי האחרון את הכנס הארצי למחול על כסאות גלגלים. 100 הרקדנים, מחציתם נכים על כיסאות גלגלים, הפכו את האירוע, שהתקיים זו השנה השנייה ברציפות, להצלחה כבירה ולתחילתה של מסורת מפוארת. מלבד הרקדנים מבתי הלוחם באר שבע , תל אביב וחיפה ואורחים מראשון לציון, הוזמנו לאירוע חברי בית הלוחם וקרובי משפחה של כלל הרקדנים- סך הכול כ- 300 איש.
קרא עוד >>>
26/ 3/2014
לוחמים בכל הכוח
קבוצת הכדורסל של בית הלוחם תל אביב זכתה הערב (ד') בגביע המדינה בכדורסל בכסאות גלגלים. במשחק הגמר שנערך באשדוד גברה בית הלוחם תל אביב על אילן רמת גן בתוצאה: 47:74, לאחר 24-35 לתל אביב במחצית.
קרא עוד >>>
26/ 3/2014
עדכון בנושא עיגול אחוזי נכות של נכי צה"ל
בדיון שנערך היום (26.3.14) בבית המשפט העליון, פנו שופטי ההרכב בשאלות רבות לפרקליטות המייצגת את אגף השיקום, הן לעניין התחולה והן לעניין דרישת האגף לקיום ועדה רפואית לצורך קבלת הזכות. לעניין טענת האגף כי יש להתחשב בשיקולים תקציביים בקביעת ההחלטה המשפטית, אמר כבוד השופט ג'ובראן כי הוא סמוך ובטוח כי משרד הביטחון ימצא את התקציב הנדרש לעניין זה, במקרה הצורך.
קרא עוד >>>
23/ 3/2014
ביקור השר הקנדי לענייני יוצאי צבא ונכים בבית הלוחם ת"א
השר הקנדי לענייני יוצאי צבא ונכים, ג'וליאן פנטינו, ערך ביום חמישי האחרון (20.3.14), סיור מקיף בבית הלוחם תל אביב. הביקור נפתח במצגת בנושא פעילות ארגון נכי צה"ל וקרן נכי צה"ל. לאחר מכן, נערך סיור בבית הלוחם ובמתקניו השונים. בין השאר צפו האורחים במופע ריקוד, אימון שחייה, וסיירו במגרשי הטניס שם אף שוחחו עם מדליסט הזהב מאולימפיאדת לונדון, נועם גרשוני.
קרא עוד >>>
19/ 3/2014
הצעות חוק בנושא הכרה בצוללני הקישון
בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים מצידו של ארגון נכי צה"ל, הוגשו היום שתי הצעות חוק שנועדו לסייע ולשפר את מצבם של חיילים שצללו במי הקישון וסובלים ממחלות שונות.מי שיוכר על ידי הוועדה כנפגע נחל הקישון יראו אותו כאילו הוכר כנכה צה"ל.
קרא עוד >>>
13/ 3/2014
מבקר המדינה מציין לחיוב: תוקנו הליקויים המהותיים מהדוח הקודם ב-2005
בימים האחרונים פורסם דוח מבקר המדינה מספר 64ב' על מערכת הביטחון, הכולל אף פרק המתייחס לארגון נכי צה"ל. במשך תקופה כוללת של כתשעה חודשים ערך מבקר המדינה ביקורת בארגון. במהלך תקופה זו עמד הארגון לרשות משרד מבקר המדינה בכל עניין, וענה על כל שאלה ובקשה של מבקר המדינה, בפירוט רב ובשקיפות מלאה, תוך ביסוס התשובות במגוון אסמכתאות בכתב.
קרא עוד >>>
11/ 3/2014
פגישת עבודה עם חבר ועדת הכספים של הכנסת - ח"כ משה גפני
יו"ר הארגון, חיים בר, נפגש השבוע (10.03.2014) עם יו"ר ועדת המדע וחבר ועדת הכספים של הכנסת, חה"כ משה גפני, ביחד עם יועץ הארגון לענייני חקיקה, עו"ד שי פרבר. חיים בר הציג בפני חה"כ גפני את פעילות הארגון על גווניה השונים וציין כי ארגון נכי צה"ל הוא שומר הסף של זכויות נכי צה"ל.
קרא עוד >>>
5/ 3/2014
נכי צה"ל יזכו להנחות בחשבון המים
אנו שמחים לבשר לכם כי בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים מצידו של ארגון נכי צה"ל, החליטה אתמול ועדת הכספים של הכנסת כי גם נכי צה"ל בשיעור של 50% ומעלה או נכי צה"ל הזכאים לתשלומי מחייה קבועים - ייהנו מהנחה בתעריפי המים.
קרא עוד >>>
27/ 2/2014
ביקור שגריר אוסטרליה בישראל בבית הלוחם ת"א
שגריר אוסטרליה בישראל, מר דייב שרמה ורעייתו התארחו השבוע בתאריך 26.2 לביקור ראשון בארגון נכי צה"ל ובבית הלוחם בתל אביב. את השגריר ורעייתו ליוו יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר, מנהל קרן נכי צה"ל, ד"ר שלמה בציא, ומנהלת בית הלוחם ת"א, אורה חיון.
קרא עוד >>>
    אודות
   דבר היו"ר
   דבר המנכ"ל
   הנהלת הארגון
   חזון, ערכים ומטרות
   תקנון הארגון
   קרן נכי צה"ל
   מחוזות הארגון
   בתי הלוחם
   פרוייקטים
   ספר טלפונים

    סיקור חדשותי
   חדשות הארגון
   חדשות הספורט
   מן התקשורת
   גלרית תמונות
   לוח אירועים שנתי
   חיפוש בארכיון

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים
   עמותת חברות של חללי צה"ל

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.