ארגון נכי צה"ל
מחוז ת"א-יפו והמרכז  I  מחוז חיפה והצפון  I  מחוז השפלה  I  מחוז ירושלים  I  מחוז ב"ש והנגב  I  בית הלוחם ת"א  I  בית הלוחם חיפה  I  בית הלוחם ירושלים  I  בית הלוחם ב"ש  I  בית קיי 

    הודעותתרום לקרן נכי צה"ל
אגודת הידידים בישראל
ZDVO IN ENGLISH

בית הלוחם תל-אביב
בית הלוחם חיפה
בית קיי - בית הארחה

בית הלוחם ירושלים
בית הלוחם באר-שבע
בית הלוחם באשדוד
    ביטאון הלוחם - קרא עכשיו
גליון 246

גיליונות קודמים


    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים


    עוד בחדשות
    אירועים מרכזיים

    חדשות
30/ 7/2014
ברכת יו"ר ארגון נכי צה"ל לחברי ארגון נכי צה"ל המוסלמים לרגל סיום חודש הרמדאן וחגיגות עיד אל פיטר
עם סיום חודש הרמדאן וחגיגות עיד אל פיטר שלוחה לכם ברכת ארגון נכי צה"ל לרגל החג. עיד אל פיטר הוא חג של שמחה, תפילה ושל פיוס, בין משפחה, בין חברים ובין שותפים לדרך – נכי צה"ל מכל הארץ ומכל הדתות: יהודים, דרוזים, נוצרים ומוסלמים.
קרא עוד >>>
29/ 7/2014
אחיי הפצועים בקרב, אל ייאוש
עשרות חיילים נפצעו בקרבות "צוק איתן" בעזה ולפניהם תהליך שיקום ארוך וקשה. יהודה פרסי, שאיבד את מאור עינייו לפני שנתיים על גדר המערכת בעזה מעודד את חבריו: אתם לא לבד
קרא עוד >>>
29/ 7/2014
דם מכל הלב
הם נפצעו במלחמות ישראל, חלקם ניצלו הודות לעירויי דם שקיבלו. אתמול הגיעו כ- 40 נני צה״ל לבית הלוחם בתל־אביב כדי להגיד תודה ותרמו דם לפצועי המבצע בעזה.
קרא עוד >>>
28/ 7/2014
מנהל בית הלוחם, גילי מולכו התראיין לרדיו דרום וסיפר על שיגרת הבית בצל הלחימה
מנהל בית הלוחם, גילי מולכו התראיין הבוקר (28/07/2014) לרדיו דרום . מולכו סיפר על הנעשה בימים מתוחים אלה בבית הלוחם, על הצורך בשמירה על שיגרת הפעילויות ככל הניתן ועל הביקורים המרגשים והמחזקים שקיימו נכי צה"ל אצל הפצועים בבית החולים סורקה.
קרא עוד >>>
28/ 7/2014
יו"ר ארגון נכי צה"ל: תחושת הביטחון של הלוחמים בשטח במשימתם נובעת בראש ובראשונה מהידיעה שהם לא יופקרו
יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר התראיין אמש (27.7.14 ) לתכנית "יומן אזרחי" ברשת ב של קול ישראל בהגשת פאר לי שחר. בר ציין שתחושת הביטחון של הלוחמים בשטח במשימתם נובעת בראש ובראשונה מהידיעה שהם לא יופקרו אם חלילה יקרה להם משהו.
קרא עוד >>>
27/ 7/2014
"באנו לומר תודה למשמרת הקיימת"
יו"ר מחוז השפלה, דני בן אבו. דני בן אבו, שריונר שנפצע קשה ביום הראשון של מלחמת יום הכיפורים בקרבות הבלימה בסיני ועבר שיקום ארוך, הגיע יחד עם נוח הרץ, טייס קרב שנפל בשבי כנציגי ארגון נכי צה"ל לביקור בבית החולים ברזילי כדי לבקר את הפצועים ולחלוק עימם את ניסיונם האישי.
קרא עוד >>>
24/ 7/2014
צוק איתן - ביקור פצועים בתל השומר
רציתי לשתף אתכם בחוויות הימים האחרונים,בתחושת הביחד וההתגייסות של הפצועים שלנו עבור פצועי "צוק איתן". בימים האחרונים התגייסו החברה הצעירים שלנו, בראשותה של רויטל המדהימה, והגיעו לכאן לבית הלוחם ת"א על מנת להכין אריזות שי עבור
קרא עוד >>>
24/ 7/2014
באו לחזק: פצועים ותיקים בביקור חולים
בפרוטזה או כסא גלגלים: נפגעי מבצעי צה"ל הקודמים הגיעו לבקר את פצועי צוק איתן • "הדרך להחלמה עוד ארוכה אבל גם כשקשה צריך לזכור - הכל בראש"
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
בית קיי מארח משפחות מערי הדרום ועוטף עזה
ארגון נכי צה"ל ממשיך להתגייס למען תושבי הדרום. בימים אלה מתארחות בבית קיי שבנהריה עשר משפחות של נכי צה"ל מעוטף עזה, אשדוד ואשקלון. היוזמה לאירוח המשפחות היא פרי שיתוף פעולה בין מחוז השפלה מחוז הדרום ובית קיי.
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
עדכון בנושא הצעות חוק בנושא ביטול מבחן הכנסה למקבלי תגמולי מחיה
בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים על ידי ארגון נכי צה"ל, אישרה ביום 21.7.14 ועדת השרים לענייני חקיקה בראשות שרת המשפטים ציפי לבני את הצעת החוק שהגיש ח"כ עופר שלח וחברי כנסת נוספים (קארין אלהרר, דוד צור, יריב לוין, מיקי רוזנטל) בנושא ביטול מבחן הכנסה.
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
ארגון נכי צה"ל מחבק את לוחמי ופצועי מבצע "צוק איתן"
כל מי שחלף על פני מועדון הצעירים בבית הלוחם בתל אביב, לא יכול היה שלא להתרגש מהמראה שנגלה נגד עיניו. במקום התאספו נכי צה"ל, צעירים וותיקים, שפצעו במערכות ישראל וכן במבצעים האחרונים ברצועת עזה "עמוד ענן" ו"עופרת יצוקה" והכל למען מטרה אחת: להכין אריזות שי לפצועי "צוק איתן", לקראת סדרת ביקורים בבתי החולים.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון דחוף בוועדת העבודה והרווחה בכנסת בנוגע לילדי פגועי ראש או נפש
בעקבות תלונות של נכי צה"ל, פגועי ראש פגועי נפש, בנוגע לשינוי כללים מצד אגף השיקום בנושא זכאות למעונות וצהרונים לילדי נכים, פנה הארגון לחברת הכנסת אורלי לוי-אבוקסיס כי תקיים דיון דחוף בנושא. לבקשת הארגון, תוך ימים בודדים התקיים דיון דחוף בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בעניין.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון בוועדת המשותפת של ועדת חוץ וביטחון וועדת הכספים לבחינת תקציב משרד הביטחון
ביום 20.7.14 התקיים בוועדה המשותפת לבחינת תקציב משרד הביטחון דיון בנושא תקציב אגף השיקום. הדיון נערך כחלק מהכנות הכנסת לדיוני התקציב של שנת 2015. את הארגון ייצגו בדיון, יו"ר הארגון חיים בר, יו"ר מחוז השפלה דני בן אבו, היועצת המשפטית עו"ד תמר חיימוביץ-ריכטר ועו"ד שי פרבר.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
תהיה בריא, אחי
שמונה שנים אחרי שנפצעו במלחמת לבנון, מגיעים לוחמי גולני כדי לחזק ולתמוך בחבריהם לחטיבה שנפצעו בעזה "אנו מבינים מה עובר עליהם,ולכן באנו״. ארבעת הלוחמים לשעבר נכנסו לחדר והתחבקו זה עם זה. לא כולם מכירים את כולם, אבל גולני זו משפחה.
קרא עוד >>>
20/ 7/2014
מארחים באהבה - תושבי אשדוד ואשקלון בבית הלוחם תל אביב
בית הלוחם בתל אביב פתח השבוע פעמיים את שעריו ואירח באהבה שתי קבוצות מערי הדרום. כ-100 ילדים ומבוגרים מאשקלון ואשדוד קיבלו פסק זמן (חלקי) מהאזעקות והמרחבים הממוגנים ונהנו מגוון המתקנים והפעילויות של בית הלוחם.
קרא עוד >>>
    אודות
   דבר היו"ר
   דבר המנכ"ל
   הנהלת הארגון
   חזון, ערכים ומטרות
   תקנון הארגון
   קרן נכי צה"ל
   אגודת הידידים בישראל
   מחוזות הארגון
   בתי הלוחם
   פרוייקטים
   ספר טלפונים

    סיקור חדשותי
   חדשות הארגון
   חדשות הספורט
   מן התקשורת
   גלרית תמונות
   לוח אירועים שנתי
   חיפוש בארכיון

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים
   עמותת חברות של חללי צה"ל

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.