ארגון נכי צה"ל
מחוז ת"א-יפו והמרכז  I  מחוז חיפה והצפון  I  מחוז השפלה  I  מחוז ירושלים  I  מחוז ב"ש והנגב  I  בית הלוחם ת"א  I  בית הלוחם חיפה  I  בית הלוחם ירושלים  I  בית הלוחם ב"ש  I  בית קיי 

    הודעותתרום והצטרף לידידים של ארגון נכי צה"ל
אגודת הידידים בישראל
ZDVO IN ENGLISH

בית הלוחם תל-אביב
בית הלוחם חיפה
בית קיי - בית הארחה

בית הלוחם ירושלים
בית הלוחם באר-שבע
בית הלוחם באשדוד
    ביטאון הלוחם - קרא עכשיו
גליון 247

גיליונות קודמים


    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים


    עוד בחדשות
    אירועים מרכזיים

    חדשות
14/ 8/2014
"להראות שיש חיים גם לאחר הפציעה"
מאות פצועים עתידים להצטרף לארגון נכי צה"ל בעקבות הלחימה בעזה. כיצד נערכים לכך בבית הלוחם? גידי מולכו, מנהל בית הלוחם בבאר שבע, מספר על תהליך השיקום בתכנית "בשבע" עם לינוי בר גפן, בערוץ 20
קרא עוד >>>
13/ 8/2014
אתם לא לבד
עבור מאות פצועי צה"ל ממבצע "צוק איתן" המערכה הנוכחית לא הסתיימה. מבחינה מסוימת, היא רק החלה. רוח הגבורה והנחישות שהפגינו בעת הלחימה בעזה יידרשו מהם גם בהליך השיקום הארוך והיומיומי. הם לא יהיו לבד. נעמוד לצדם בדרכם הארוכה והמורכבת עד לניצחון במאבק החדש העומד בפניהם – המאבק לניצחון הרוח על הגוף, המאבק לשיקום מלא.
קרא עוד >>>
12/ 8/2014
יום הוקרה שנתי לנכי צה"ל ופעולות האיבה
בהמשך לאישור הממשלה בנושא יום ההוקרה, התקיימה אתמול (12.8.14) ישיבת עבודה בנושא בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה, מר הראל לוקר ובהשתתפות נציגי בית הנשיא, הכנסת, משרד החינוך, משרד הביטחון, משרד התרבות והספורט, משרד הפנים, השלטון המקומי, צה"ל ותנועות הנוער. את הארגון ייצגו בדיון חיים בר, יו"ר הארגון, חיים רונן, מנכ"ל הארגון ועו"ד שי פרבר.
קרא עוד >>>
7/ 8/2014
ראיון רדיופוני עם יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר על החלק של הארגון בתהליך השיקום הצפוי לפצועי מבצע "צוק איתן" שיוכרו כנכים
ראיון עם יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר ברשת א' בתוכנית"הכל צפוי" אשר שודרה בתאריך 06/08/2014 . בראיון מתייחס חיים בר לחלק של ארגון נכי צה"ל בתהליך השיקום הצפוי לפצועי מבצע "צוק איתן" שיוכרו כנכים ושירותי החברה והרווחה שמעניק הארגון להם ולבני משפחותיהם באמצעות בתי הלוחם.
קרא עוד >>>
29/ 7/2014
דם מכל הלב
הם נפצעו במלחמות ישראל, חלקם ניצלו הודות לעירויי דם שקיבלו. אתמול הגיעו כ- 40 נני צה״ל לבית הלוחם בתל־אביב כדי להגיד תודה ותרמו דם לפצועי המבצע בעזה.
קרא עוד >>>
28/ 7/2014
יו"ר ארגון נכי צה"ל: תחושת הביטחון של הלוחמים בשטח במשימתם נובעת בראש ובראשונה מהידיעה שהם לא יופקרו
יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר התראיין אמש (27.7.14 ) לתכנית "יומן אזרחי" ברשת ב של קול ישראל בהגשת פאר לי שחר. בר ציין שתחושת הביטחון של הלוחמים בשטח במשימתם נובעת בראש ובראשונה מהידיעה שהם לא יופקרו אם חלילה יקרה להם משהו.
קרא עוד >>>
27/ 7/2014
"באנו לומר תודה למשמרת הקיימת"
יו"ר מחוז השפלה, דני בן אבו. דני בן אבו, שריונר שנפצע קשה ביום הראשון של מלחמת יום הכיפורים בקרבות הבלימה בסיני ועבר שיקום ארוך, הגיע יחד עם נוח הרץ, טייס קרב שנפל בשבי כנציגי ארגון נכי צה"ל לביקור בבית החולים ברזילי כדי לבקר את הפצועים ולחלוק עימם את ניסיונם האישי.
קרא עוד >>>
24/ 7/2014
צוק איתן - ביקור פצועים בתל השומר
רציתי לשתף אתכם בחוויות הימים האחרונים,בתחושת הביחד וההתגייסות של הפצועים שלנו עבור פצועי "צוק איתן". בימים האחרונים התגייסו החברה הצעירים שלנו, בראשותה של רויטל המדהימה, והגיעו לכאן לבית הלוחם ת"א על מנת להכין אריזות שי עבור
קרא עוד >>>
24/ 7/2014
באו לחזק: פצועים ותיקים בביקור חולים
בפרוטזה או כסא גלגלים: נפגעי מבצעי צה"ל הקודמים הגיעו לבקר את פצועי צוק איתן • "הדרך להחלמה עוד ארוכה אבל גם כשקשה צריך לזכור - הכל בראש"
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
עדכון בנושא הצעות חוק בנושא ביטול מבחן הכנסה למקבלי תגמולי מחיה
בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים על ידי ארגון נכי צה"ל, אישרה ביום 21.7.14 ועדת השרים לענייני חקיקה בראשות שרת המשפטים ציפי לבני את הצעת החוק שהגיש ח"כ עופר שלח וחברי כנסת נוספים (קארין אלהרר, דוד צור, יריב לוין, מיקי רוזנטל) בנושא ביטול מבחן הכנסה.
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
ארגון נכי צה"ל מחבק את לוחמי ופצועי מבצע "צוק איתן"
כל מי שחלף על פני מועדון הצעירים בבית הלוחם בתל אביב, לא יכול היה שלא להתרגש מהמראה שנגלה נגד עיניו. במקום התאספו נכי צה"ל, צעירים וותיקים, שפצעו במערכות ישראל וכן במבצעים האחרונים ברצועת עזה "עמוד ענן" ו"עופרת יצוקה" והכל למען מטרה אחת: להכין אריזות שי לפצועי "צוק איתן", לקראת סדרת ביקורים בבתי החולים.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון דחוף בוועדת העבודה והרווחה בכנסת בנוגע לילדי פגועי ראש או נפש
בעקבות תלונות של נכי צה"ל, פגועי ראש פגועי נפש, בנוגע לשינוי כללים מצד אגף השיקום בנושא זכאות למעונות וצהרונים לילדי נכים, פנה הארגון לחברת הכנסת אורלי לוי-אבוקסיס כי תקיים דיון דחוף בנושא. לבקשת הארגון, תוך ימים בודדים התקיים דיון דחוף בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בעניין.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון בוועדת המשותפת של ועדת חוץ וביטחון וועדת הכספים לבחינת תקציב משרד הביטחון
ביום 20.7.14 התקיים בוועדה המשותפת לבחינת תקציב משרד הביטחון דיון בנושא תקציב אגף השיקום. הדיון נערך כחלק מהכנות הכנסת לדיוני התקציב של שנת 2015. את הארגון ייצגו בדיון, יו"ר הארגון חיים בר, יו"ר מחוז השפלה דני בן אבו, היועצת המשפטית עו"ד תמר חיימוביץ-ריכטר ועו"ד שי פרבר.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
תהיה בריא, אחי
שמונה שנים אחרי שנפצעו במלחמת לבנון, מגיעים לוחמי גולני כדי לחזק ולתמוך בחבריהם לחטיבה שנפצעו בעזה "אנו מבינים מה עובר עליהם,ולכן באנו״. ארבעת הלוחמים לשעבר נכנסו לחדר והתחבקו זה עם זה. לא כולם מכירים את כולם, אבל גולני זו משפחה.
קרא עוד >>>
20/ 7/2014
מארחים באהבה - תושבי אשדוד ואשקלון בבית הלוחם תל אביב
בית הלוחם בתל אביב פתח השבוע פעמיים את שעריו ואירח באהבה שתי קבוצות מערי הדרום. כ-100 ילדים ומבוגרים מאשקלון ואשדוד קיבלו פסק זמן (חלקי) מהאזעקות והמרחבים הממוגנים ונהנו מגוון המתקנים והפעילויות של בית הלוחם.
קרא עוד >>>
    אודות
   דבר היו"ר
   דבר המנכ"ל
   הנהלת הארגון
   חזון, ערכים ומטרות
   תקנון הארגון
   קרן נכי צה"ל
   אגודת הידידים בישראל
   מחוזות הארגון
   בתי הלוחם
   פרוייקטים
   ספר טלפונים

    סיקור חדשותי
   חדשות הארגון
   חדשות הספורט
   מן התקשורת
   גלרית תמונות
   לוח אירועים שנתי
   חיפוש בארכיון

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים
   עמותת חברות של חללי צה"ל

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.