ארגון נכי צה"ל
מחוז ת"א-יפו והמרכז  I  מחוז חיפה והצפון  I  מחוז השפלה  I  מחוז ירושלים  I  מחוז ב"ש והנגב  I  בית הלוחם ת"א  I  בית הלוחם חיפה  I  בית הלוחם ירושלים  I  בית הלוחם ב"ש  I  בית קיי 

    הודעותתרום לקרן נכי צה"ל
אגודת הידידים בישראל
ZDVO IN ENGLISH

בית הלוחם תל-אביב
בית הלוחם חיפה
בית קיי - בית הארחה

בית הלוחם ירושלים
בית הלוחם באר-שבע
בית הלוחם באשדוד
    ביטאון הלוחם - קרא עכשיו
גליון 246

גיליונות קודמים


    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים


    עוד בחדשות
    אירועים מרכזיים

    חדשות
24/ 7/2014
באו לחזק: פצועים ותיקים בביקור חולים
בפרוטזה או כסא גלגלים: נפגעי מבצעי צה"ל הקודמים הגיעו לבקר את פצועי צוק איתן • "הדרך להחלמה עוד ארוכה אבל גם כשקשה צריך לזכור - הכל בראש"
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
בית קיי מארח משפחות מערי הדרום ועוטף עזה
ארגון נכי צה"ל ממשיך להתגייס למען תושבי הדרום. בימים אלה מתארחות בבית קיי שבנהריה עשר משפחות של נכי צה"ל מעוטף עזה, אשדוד ואשקלון. היוזמה לאירוח המשפחות היא פרי שיתוף פעולה בין מחוז השפלה מחוז הדרום ובית קיי.
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
עדכון בנושא הצעות חוק בנושא ביטול מבחן הכנסה למקבלי תגמולי מחיה
בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים על ידי ארגון נכי צה"ל, אישרה ביום 21.7.14 ועדת השרים לענייני חקיקה בראשות שרת המשפטים ציפי לבני את הצעת החוק שהגיש ח"כ עופר שלח וחברי כנסת נוספים (קארין אלהרר, דוד צור, יריב לוין, מיקי רוזנטל) בנושא ביטול מבחן הכנסה.
קרא עוד >>>
23/ 7/2014
ארגון נכי צה"ל מחבק את לוחמי ופצועי מבצע "צוק איתן"
כל מי שחלף על פני מועדון הצעירים בבית הלוחם בתל אביב, לא יכול היה שלא להתרגש מהמראה שנגלה נגד עיניו. במקום התאספו נכי צה"ל, צעירים וותיקים, שפצעו במערכות ישראל וכן במבצעים האחרונים ברצועת עזה "עמוד ענן" ו"עופרת יצוקה" והכל למען מטרה אחת: להכין אריזות שי לפצועי "צוק איתן", לקראת סדרת ביקורים בבתי החולים.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון דחוף בוועדת העבודה והרווחה בכנסת בנוגע לילדי פגועי ראש או נפש
בעקבות תלונות של נכי צה"ל, פגועי ראש פגועי נפש, בנוגע לשינוי כללים מצד אגף השיקום בנושא זכאות למעונות וצהרונים לילדי נכים, פנה הארגון לחברת הכנסת אורלי לוי-אבוקסיס כי תקיים דיון דחוף בנושא. לבקשת הארגון, תוך ימים בודדים התקיים דיון דחוף בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בעניין.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
עדכון בנושא דיון בוועדת המשותפת של ועדת חוץ וביטחון וועדת הכספים לבחינת תקציב משרד הביטחון
ביום 20.7.14 התקיים בוועדה המשותפת לבחינת תקציב משרד הביטחון דיון בנושא תקציב אגף השיקום. הדיון נערך כחלק מהכנות הכנסת לדיוני התקציב של שנת 2015. את הארגון ייצגו בדיון, יו"ר הארגון חיים בר, יו"ר מחוז השפלה דני בן אבו, היועצת המשפטית עו"ד תמר חיימוביץ-ריכטר ועו"ד שי פרבר.
קרא עוד >>>
22/ 7/2014
תהיה בריא, אחי
שמונה שנים אחרי שנפצעו במלחמת לבנון, מגיעים לוחמי גולני כדי לחזק ולתמוך בחבריהם לחטיבה שנפצעו בעזה "אנו מבינים מה עובר עליהם,ולכן באנו״. ארבעת הלוחמים לשעבר נכנסו לחדר והתחבקו זה עם זה. לא כולם מכירים את כולם, אבל גולני זו משפחה.
קרא עוד >>>
20/ 7/2014
מארחים באהבה - תושבי אשדוד ואשקלון בבית הלוחם תל אביב
בית הלוחם בתל אביב פתח השבוע פעמיים את שעריו ואירח באהבה שתי קבוצות מערי הדרום. כ-100 ילדים ומבוגרים מאשקלון ואשדוד קיבלו פסק זמן (חלקי) מהאזעקות והמרחבים הממוגנים ונהנו מגוון המתקנים והפעילויות של בית הלוחם.
קרא עוד >>>
17/ 7/2014
יו"ר ארגון נכי צה"ל - חיים בר בראיון לתוכנית "הכל צפוי" ברשת א' על היוזמה לציון יום הוקרה שנתי לנפגעי מערכות ישראל ופעולות איבה
במסגרת יום ההוקרה שייערך בכ"ט בנובמבר, יתקיימו שני אירועים ממלכתיים - אירוע הוקרה במעמד נשיא המדינה וציון יום ההוקרה בכנסת. כמו כן, מערכת החינוך ותנועות הנוער תערוכנה פעילויות חינוך והסברה בנושא, לרבות מפגשי תלמידים עם פצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה
קרא עוד >>>
9/ 7/2014
עדכון נוסף בנושא עיגול אחוזי נכות של נכי צה"ל
כפי שעדכנו בינואר (עיגול דרגת נכות כלפי מעלה החל מיום 1.1.2014) ובמרץ (עדכון בנושא עיגול אחוזי נכות), בעבר שברי אחוז הנמוכים מחצי אחוז (0.5 ומטה) עוגלו על ידי אגף השיקום כלפי מטה בעוד שברי אחוז מחצי אחוז ומעלה עוגלו כלפי מעלה.
קרא עוד >>>
6/ 7/2014
הממשלה אישרה: יום הוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה
היום אישרה הממשלה, פה אחד, את ההצעה של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת התרבות והספורט לימור לבנת לקביעת יום הוקרה שנתי לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה. יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר: "מדובר בהחלטה היסטורית שמביעה את ההוקרה של עם ישראל והממשלה לאלו שנתנו את גופם ונפשם למען מדינת ישראל".
קרא עוד >>>
2/ 7/2014
חיים בר נבחר לתפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל
יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר זכה אמש (1.7) מחדש לאמון חברי הארגון, כאשר נבחר לכהן קדנציה נוספת בתפקיד יושב ראש ארגון נכי צה"ל. כך נקבע בוועידה הארצית של ארגון נכי צה"ל שהתכנסה בבית הלוחם בירושלים.
קרא עוד >>>
19/ 6/2014
כוכבים בירושלים: ערב מחולות מרהיב ומרגש
אירוע מרגש התקיים אמש (18.6) בכיכר ספרא בירושלים במסגרת פסטיבל "יוצרים צמי"ד" בירושלים. ארגון נכי צה"ל ובית הלוחם ירושלים, בשיתוף עריית ירושלים, הפיקו את ערב המחול "כוכבים על גלגלים" במסגרתו הופיעו מספר להקות ריקוד מבתי הלוחם השונים.
קרא עוד >>>
    אודות
   דבר היו"ר
   דבר המנכ"ל
   הנהלת הארגון
   חזון, ערכים ומטרות
   תקנון הארגון
   קרן נכי צה"ל
   אגודת הידידים בישראל
   מחוזות הארגון
   בתי הלוחם
   פרוייקטים
   ספר טלפונים

    סיקור חדשותי
   חדשות הארגון
   חדשות הספורט
   מן התקשורת
   גלרית תמונות
   לוח אירועים שנתי
   חיפוש בארכיון

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים
   עמותת חברות של חללי צה"ל

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.