ארגון נכי צה"ל
מחוז ת"א-יפו והמרכז  I  מחוז חיפה והצפון  I  מחוז השפלה  I  מחוז ירושלים  I  מחוז ב"ש והנגב  I  בית הלוחם ת"א  I  בית הלוחם חיפה  I  בית הלוחם ירושלים  I  בית הלוחם ב"ש  I  בית קיי 

    הודעותתרום והצטרף לידידים של ארגון נכי צה"ל
אגודת הידידים בישראל
ZDVO IN ENGLISH

בית הלוחם תל-אביב
בית הלוחם חיפה
בית קיי - בית הארחה

בית הלוחם ירושלים
בית הלוחם באר-שבע
בית הלוחם באשדוד
    ביטאון הלוחם - קרא עכשיו
גליון 249

גיליונות קודמים


    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים


    עוד בחדשות
    אירועים מרכזיים

    חדשות
23/ 1/2015
בראיין מאסט שנפצע בשירות צבא ארה"ב הגיע לישראל להתנדב ולפגוש נכי צה"ל
הוא ארז את חפציו והגיע להתנדב במשך 30 יום עם נכים שנפגעו במלחמות ישראל. "רציתי למצוא דרך מוחשית לומר שאני לאו דווקא תומך בצה"ל, אני תומך בלוחמים", הסביר לחדשות 10 שנלווה לביקורו בבית הלוחם תל אביב.
קרא עוד >>>
22/ 1/2015
הסדר בין משרד הביטחון לארגון נכי צה"ל על אחוזי הנכות
אחוזי הנכות של נכי צה"ל יעוגלו כלפי מעלה; יקבלו מענקים בסך אלפי שקלים עשרות אלפי נכי צה"ל אשר נקבעה להם בעבר דרגת נכות שאינה מספר שלם וזו עוגלה כלפי מטה – ייהנו כעת מתיקון קבוע, יקבלו מענק חד פעמי ותעודכן הגמלה החודשית שלהם, כך עולה מהסדר הפשרה שהושג בין משרד הביטחון לארגון נכי צה"ל וקיבל תוקף של פסק דין.
קרא עוד >>>
8/ 1/2015
ארגון נכי צה"ל בירך את יו"ר אגודת הידידים בישראל, האלוף (מיל') יואב גלנט על החלטתו לקחת חלק במערכת הבחירות הקרובה
ארגון נכי צה"ל בירך את יו"ר אגודת הידידים בישראל, האלוף (מיל') יואב גלנט - Yoav Gallant על החלטתו לקחת חלק במערכת הבחירות הקרובה באמצעות הצטרפותו לרשימת "כולנו" בראשות משה כחלון ובכך להמשיך לתרום מניסיונו הרב לטובת עתידה של מדינת שראל.
קרא עוד >>>
9/ 12/2014
"ארגון נכי צה"ל מהווה את פוליסת הביטוח, רשת הביטחון השיקומית, החברתית והערכית לילדינו"
נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ערך הבוקר ביקור בארגון נכי צה"ל והיה אורח הכבוד בטקס הממלכתי לציון יום ההוקרה הראשון לנפגעי מערכות ישראל ופעולות האיבה שהתקיים בבית הלוחם תל אביב. בפני הנשיא שיחקו שחקני קבוצת הכדורסל של בית הלוחם תל אביב ולהקת "הורה גלגלים" ביצע ריקוד על רקע שירי ארץ ישראל.
קרא עוד >>>
8/ 12/2014
יום ההוקרה לנפגעי מערכות ישראל ופעולות האיבה צוין בבית הלוחם ירושלים
יום ההוקרה לנפגעי מערכות ישראל ופעולות האיבה צוין בבית הלוחם ירושלים בהשתתפות 225 תלמידים/ות מכיתות י' שהגיעו מגוש עציון, ירושלים ובת ים. התלמידים קיבלו סקירה מפי מנהל הבית על עמותת ארגון נכי צה"ל ובתי הלוחם ויצאו לסיור חוויתי ברחבי הבית.
קרא עוד >>>
16/ 11/2014
מגיע לכם! הנחות בחשבון החשמל לנכי צה"ל
בעקבות מאמצים שנעשו מצידו של ארגון נכי צה"ל, החליטו שר האוצר, יאיר לפיד ושר התשתיות והאנרגיה, סילבן שלום כי נכי צה"ל בשיעור של 50% ומעלה ייהנו מהנחה בתעריפי החשמל. ההנחה שתינתן לקבוצות הזכאים הינה 50% משווי הצריכה של עד 400 קוט"ש בכל חודש, ללקוח בתעריף ביתי בלבד על-פי התעריף שבתוקף בתקופת הצריכה, וזאת בבתים המשמשים למגורים בלבד. סך ההנחה הממוצע לכל נכה זכאי יעמוד על סך של כ- 1500 לשנה.
קרא עוד >>>
4/ 11/2014
הושקה אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל בישראל
באירוע מרגש שנערך בבית הלוחם בתל אביב במעמד שרי הביטחון והמשפטים, הושקה באופן רשמי פעילות אגודת הידידים של ארגון נכי צה"ל בישראל. יו"ר האגודה, האלןף (מיל') יואב גלנט: "רעי הלוחמים, נכי צה״ל, יצאתם למשימותיכם במדי צה״ל ובשליחותו של עם ישראל, אנו המשתתפים באירוע זה מייצגים את אהבתם ואת מחויבותם של אזרחי ישראל ובני העם היהודי החבים לכם כה הרבה, ובשמם אומר לכם: אתם לא לבד - אנחנו איתכם".
קרא עוד >>>
28/ 10/2014
רוכבים למען נכי צה"ל
מסע האופניים "אומץ בתנועה 2014", שבו משתתפים כ־ 60 אורחים מצפון אמריקה ו־ 60 נכי צה״ל, כולם רוכבי אופניים מקצועיים, נכנס אתמול ליומו השני. המשתתפים במסלול האתגרי גמעו מרחק של 94 ק"מ מיער חרובית ועד צומת הנשיא.
קרא עוד >>>
27/ 10/2014
ארגון נכי צה"ל הגיש תביעת בגין הוצאת דיבה ולשון הרע על סך 3 מיליון שקל נגד עיתון 'דה מרקר': "פרסומים קשים, משמיצים, מבזים, אכזריים"
"הם ממשיכים לכתוב דברי בלע... זה ארגון שקם לשרת את נכי צה"ל שנתנו את גופם ונפשם למדינת ישראל והעיתון לקח קמפיין על נכי צה"ל. כשפוגעים בארגון, פוגעים בנכי צה"ל... פוגעים בתרומות", כך אמר הבוקר (ב', 27/10) בבית המשפט המחוזי בתל אביב עו"ד צבי גלמן, המייצג את ארגון נכי צה"ל בתביעת לשון הרע והוצאת דיבה שהגיש הארגון כנגד עיתון דה מרקר, על סך של 3 מיליון ש"ח.
קרא עוד >>>
7/ 10/2014
הרמטכ"ל העניק תעודת הוקרה לארגון נכי צה"ל
הרמטכ״ל מצדיע לארגון נכי צה״ל: בערב הוקרה מרגש שהתקיים אמש בקריית שדה תעופה לכלל המערכים שסייעו לפצועי מבצע ״צוק איתן״, זכה ארגון נכי צה״ל לשבחים רבים על פעילותו לאורך השנה וכן על כך שבמהלך המבצע ברצועת עזה, בחר לתמוך בפצועים בבתי החולים, להושיט להם ולבני משפחותיהם כל סיוע נדרש ולחזק את רוחם באשר להליך השיקום הצפוי להם.
קרא עוד >>>
    אודות
   דבר היו"ר
   דבר המנכ"ל
   הנהלת הארגון
   חזון, ערכים ומטרות
   תקנון הארגון
   קרן נכי צה"ל
   אגודת הידידים בישראל
   מחוזות הארגון
   בתי הלוחם
   פרוייקטים
   ספר טלפונים

    סיקור חדשותי
   חדשות הארגון
   חדשות הספורט
   מן התקשורת
   גלרית תמונות
   לוח אירועים שנתי
   חיפוש בארכיון

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים
   עמותת חברות של חללי צה"ל

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.